درباره نوپرو

شرکت نوین پروتئین برتر فردا با نام تجاری نوپرو به عنوان اولین ، بزرگترین و معتبرترین تولید کننده فرآورده های گیاهی پروتئینی کشور فعالیت احداث را از سال 1390 آغاز نمود. هم اینک هیچ واحد تولید کننده فرآورده های گیاهی پروتئینی در خاورمیانه وجود نداشته و تکنولوژی و دانش فنی تولید اینگونه فرآورده ها در اختیار معدودی از کشورهای پیشرفته نظیر آمریکا، استرالیا، انگلیس، آلمان، کانادا و هلند بوده و نوپرو اولین در خاورمیانه است.

در حال حاضر این شرکت با در پیش گرفتن سیاست های تولید محصولات ممتاز در سطوح جهانی ، سعی در جلب اعتماد و اعتبار از سازمان های ناظر بهداشتی و کیفیت ملی و بین المللی را دراد تا علاوه بر بازار داخلی، بازارهای خارجی را نیز تحت پوشش قرار دهد.

اهتمام به نوآوری و حفظ کیفیت برتر و ارتباط مستمر با کارشناسان و مشاورین بین المللی این صنعت، موجب گردیده تا شرکت به سهولت تاییدیه های بهداشت و ایمنی غذایی HACCP ، تضمین کیفیت ISO9001:2008 را کسب نماید

هم اینک شرکت با ظرفیت سالیانه 4500 تن، محصولات را در 4 گروه زیر تولید خواهد کرد:

  1. انواع سوسیس گیاهی
  2. انواع کالباس گیاهی
  3. برگر گیاهی
  4. غذاهای آماده طبخ رژیمی

محصولات گیاهی تولید شده در این شرکت با استفاده از فرمول منحصر به فرد و تحت نظارت مداوم کارشناسان و مشاورین مجرب داخلی و خارجی تولید می گردد. تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده در این شرکت از بهترین سازندگان کشورهای آلمان و ژاپن خریداری و راه اندازی گردیده است.

این محصول با کد ایسیک 15111440 دارای ویژگی های منحصر به فرد ذیل می باشد:

  • – تشابه کامل ظاهری از نظر بافت ، رنگ ، مزه و شکل ظاهری با فرآورده های پایه گوشتی (انواع سوسیس و کالباس رایج در بازار)
  • – فاقد نیترات و نیتریت و سایر مواد مشابه مضر برای سلامتی
  • – گیاهی بودن تمامی افزودنی های محصولات پایه
  • – بسته بندی محصولات مذکور قابلیت ویژه ای داشته که با تکنولوژی نوین انتخابی ما قابلیت نگهداری محصول تا 2 ماه در شرایط سردخانه ای و بدون افزودن هرگونه افزودنی های شیمیایی را در بسته بندی های وکیوم فراهم می سازد.
  • – محصولات تولیدی این مجموعه فاقد کلسترول و چربی حیوانی و هورمون بوده و دارای خاصیت بالای غذایی و فیبری که تضمین کننده سلامت و بهداشت جامعه خواهد بود.
  • – محصولات عرضه شده بر خلاف انواع فرآورده های گوشتی قابلیت غنی سازی توسط انواع افزودنی های مکمل غذایی و ویتامینی را دارا می باشد که بر اساس آن واحد تحقیق و توسعه شرکت تحت نظارت دائم شرکت های کانادایی بوده و فرموله کردن تخصصی محصولات را برای تمامی گروه های سنی (مطابق مواد مغذای مورد نیاز اعلامی از سازمان بهداشت جهانی) مد نظر قرار داده است.

با تداوم سیاست توسعه و ورود به عرصه رقابت جهانی، استفاد ه از روشهای مدرن تعالی سازمانی EFQM، مدیریت ارتباط با مشتریان CRM ، سیستمهای جامع اطلاعاتی، شبکه های پیشرفته توزیع و بسیاری از تکنیکهای روز مدیریت در دستور کار شرکت قرار گرفته است. به نحوی که توانایی آتی شرکت را در ارائه خدمات و محصولات برتر افزایش دهد.

شرکت ما همواره به چیزی فراتر از خواسته ای مشتریان خود می اندیشد و اعتقاد دارد که کیفیت مسابقه ای که پایان ندارد.